I Gminny Konkurs Twórców „Pociąg do Sztuki 2018″…

W sobotę 6 października 2018 roku w Mediatece w Straszynie przy ulicy Dworcowej odbył się wernisaż prac plastycznych i fotograficznych, które zgłoszone zostały w I Gminnym Konkursie Twórców „Pociąg do Sztuki 2018”. Organizatorem konkursu były Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka oraz Gmina Pruszcz Gdański. W konkursie mogli brać udział twórcy, którzy zamieszkują gminę wiejską Pruszcz Gdański i w wyznaczonym terminie zgłosili swoje prace w kilku kategoriach. Odzew ze strony mieszkańców, tworzących rzeźbę, malujących obrazy lub też fotografujący był duży. Do rywalizacji stanęło 30 osób, a komisja konkursowa miała ciężki wybór gdyż każda z prezentowanych prac była wyjątkowa i niosła ze sobą wyjątkowe walory artystyczne i emocjonalne. Jednak ktoś wyboru dokonać musiał a efekt głosowania i wyboru jury ogłoszony został właśnie podczas wernisażu prac.
Dla mnie osobiście był to też wyjątkowy wernisaż – moja praca przedstawiająca molo w Orłowie zajęła pierwsze miejsce w kategorii Fotografia i grafika cyfrowa co było ogromnym zaskoczeniem i wyróżnieniem. Za uznanie mojej pracy bardzo dziękuję komisji, a wszystkim twórcom gratuluję ogromnego talentu i życzę samych sukcesów.

Poniżej przedstawiam kilka migawek z wernisażu. Aby przejść do galerii wystarczy kliknąć TUTAJ lub na jedno ze zdjęć poniżej…
~ - autor: Chosse w dniu 6 października 2018.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: