Największa impreza roku czyli Bianca jest doktorem nauk humanistycznych…

23 czerwca 2018 roku w pewnym małym mieszkaniu w jednej z części gdańskiej dzielnicy Zaspa zebrało się prawie 50 osób aby pogratulować pewnej uroczej damie otrzymania bardzo ważnego i upragnionego przez nią tytułu.
Trwało to kilka lat ale w końcu się udało i z dumą można powiedzieć, że bardzo dobrze znam pierwszego doktora, który nie jest związany z medycyną =)

Z kronikarskiego obowiązku i przyjacielskiej przyjemności miałem okazję uczestniczyć w „opijaniu” doktoratu Biancy, która kilka dni wcześniej pozytywnie obroniła swoją pracę doktorską i uzyskała na Uniwersytecie Gdański tytuł doktora nauk humanistycznych.

Impreza, która została zorganizowana przez Marcina i Biance w ich mieszkaniu była największym do tej pory spotkaniem ich znajomych. Oczywiście kilku osób zabrakło z różnych powodów – nie zmienia to jednak faktu, że było wspaniale. Jedzenie, atrakcje i możliwość spotkania się wystarczyły aby panująca atmosfera nie została popsuta przez delikatny brak miejsca.
Sąsiedzi też nie mogli narzekać na panujące hałasy gdyż Bianca z Marcinem pod swoim dachem gościli dorosłych, kulturalnych i międzynarodowych gości.
Słowo „dorosłych” jest tutaj kluczem gdyż dawne spotkania i imprezy do 3-4 godziny nad ranem już chyba nie wrócą – niestety, starzejemy się a wraz z wiekiem przychodzą obowiązki, do których trzeba wracać =)

Poniżej przedstawiam kilkanaście zdjęć z wydarzenia, które zdecydowanie już jest „wydarzeniem roku 2018” =) Bianc, bardzo Tobie gratuluję i czekam na habilitację…

Tradycyjnie aby zobaczyć całą galerię ze zdjęciami wystarczy kliknąć TUTAJ lub na jedno ze zdjęć poniżej…

 


Powyżej: Zdjęcie grupowe prawie wszystkich uczestników.

~ - autor: Chosse w dniu 23 czerwca 2018.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: