Anna i Piotr czyli Młodzi, wspaniali i zakochani…

14 października 2017 roku miałem okazję uczestniczyć w takim ślubie, który będę długo wspominał.
Skromny, rodzinny ale z dużą dawką wzajemnej miłości, szacunku i zrozumienia. Młodzi Anna i Piotr to taka para młoda, która była tą „wisienką na torcie”
Śluby cywilne rządzą się własnymi prawami. Są bardzo krótkie a przez to szybkie. Wymusza to sprawne działanie, które nie wybaczają ewentualnych błędów. Poprawek lub możliwości powtórek nie będzie. Same budynki (pomieszczenia) Urzędu Stanu Cywilnego nie są wielkimi powierzchniami takimi jak świątynie. Podczas samej ceremonii nie ma przerywników, podczas których można zastanowić się nad ujęciami, spokojnie przejść z punktu „A” do „B”. Para wchodzi, 15-20 minut i wychodzi.
Tak też było i tym razem, chociaż w przypadku UCS w Gdyni sama sala jest jasna i nie wieje w niej PRL-em jak w niektórych takich obiektach… Wszystko się dobrze układało więc większość założonych celów została zrealizowana.
Nawet pogoda w pewnym momencie mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła – na szczęście =)

Anna i Piotr powiedzieli sobie urzędowe „TAK” przy obecności rodziny, przyjaciół i znajomych a jak już wspomniałem wcześniej skromność tej młodej pary jak i dobroć urzekła mnie bardzo… =)

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z ceremonii – można wejść TUTAJ lub kliknąć na jedno ze zdjęć poniżej aby wejść do galerii.

~ - autor: Chosse w dniu 14 października 2017.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: