Bartek i Paulina powiedzieli sobie „TAK” czyli Zaślubiny w strażackim stylu…

Sobota, 12 sierpnia 2017 roku. Był to wyjątkowy dzień dla Bartka i Pauliny. Tych dwoje młodych i zakochanych w sobie ludzi powiedziało sobie nawzajem sakramentalne „TAK”, przy świadkach – rodzicach, pozostałych członkach rodzin, przyjaciołach, znajomych i co najważniejsze – w obecności księdza.
Całość została również uwieczniona przez Panią fotograf, która od ponad 20 lat zajmuje się fotografią i specjalnie w tym celu przyjechała z Paryża.
Nie obyło się jednak bez przeszkód. Delegacja z jednostki OSP Bartka (i jednocześnie mojej) nie mogła przybyć w całości do kościoła – niestety pożar przy ul. Nadwiślańskiej związał znaczne siły i środki, które musiały zawrócić na Wyspę Sobieszewską.
Na szczęście pozostała część uroczystości przebiegła zgodnie z planem. A była to bardzo piękna uroczystość, wspaniała homilia i co najważniejsze – nowożeńcy mogli opuścić kościół z obrączkami na palcach.
Z kościoła w Sopocie do Chwaszczyna, gdzie odbyło się wesele młodzi udali się nowoczesnym wozem bojowym z OSP Suchy Dąb.
W Chwaszczynie nie obyło się bez niespodzianek dla młodych – spóźnieni ale w wielkim stylu dojechali koledzy z OSP Gdańsk-Sobieszewo. Na przyczepie przywieźli… gaśniczą „skarpetę” czyli naszą polską Syrenkę.
Była to ogromna radość nie tylko dla Bartka i Pauliny ale również dla pozostałych gości.

Bartku, Paulino, życzę Wam wszystkiego co najlepsze na Waszej wspólnej drodze życia. Dużo szczęścia, miłości, zastępu małych oraz rozbrykanych strażackich potomków i wielu dodatków 500+ =)

Poniżej przedstawiam kilka luźnych zdjęć wykonanych przed, podczas i po ceremonii zaślubin. Aby zobaczyć więcej zdjęć wystarczy kliknąć TUTAJ lub na jedno ze zdjęć poniżej… 

~ - autor: Chosse w dniu 12 sierpnia 2017.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: