Koncert pt. „Good Evening Music” czyli Chór Music Everywhere w akcji…

Wieczorem 19 lutego 2017 roku dzięki uprzejmości koleżanki Moniki (członkini chóru) miałem okazję uczestniczyć w wydarzeniu kulturalnym organizowanym w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
Na dość ascetycznej scenie ale przed licznie zebraną publicznością wystąpił wspaniały Chór Music Everywhere, pod dyrekcją Beaty Śnieg.
Chór zaprezentował się w ramach koncertu pod tytułem „Good Evening Music”, podczas którego zaśpiewane zostały bardziej i mniej znane utwory muzyczne.
Nie będę skupiał się jednak na walorach muzycznych, bo dużo na tym niestety się nie znam – a zakładam, że dużo dobrego można by napisać. Ja chcę pokazać muzykę obrazem i to było moim zadaniem.
Dla mnie najważniejsza była panująca atmosfera. Niecodziennie dane jest w końcu fotografowi wejść podczas koncertu za kulisy i zrobić kilka zdjęć w tym intymnym miejscu dla każdego z artystów.
Przed publicznością wystąpił fantastyczny chór – ale też wystąpiła grupa przyjaciół i znajomych, którzy bawią się muzyką, z muzyką i dzięki muzyce, co było czuć już od pierwszego kontaktu. Może też dlatego zlecenie tak miło się realizowało chociaż przyznać trzeba, że łatwo w pewnych momentach nie było przez marne oświetlenie i brak zakamarków, w których można się ukryć (tutaj przewaga Centrum Św. Jana jest kolosalna). Było przyjemnie i lekko – dzięki muzyce i młodym artystom…
Wszelkich tajemnic zakulisowych zdradzać nie będę. Zapraszam do krótkiej fotorelacji, która dostępna jest TUTAJ lub po kliknięciu w jedno ze zdjęć poniżej (wystarczy kliknąć i będzie można się przenieść do pełnej galerii)…

Raz jeszcze składam podziękowania dla Moniki oraz całego składu Chóru Music Everywhere… =)


~ - autor: Chosse w dniu 19 lutego 2017.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: