Browar Sulewski czyli Wyjątkowe miejsce w Hrubieszowie z „prawdziwym smakiem”…

Zajrzałem tam 4 września 2013 roku podczas mojego „objazdu” okolic Hrubieszowa. Z całą pewnością mogę polecić to miejsce.
Zwiedzając Hrubieszów należy zajrzeć do nowego miejsca, które powstało właśnie w tym, najdalej wysuniętym na wschód polskim mieście. Browar Sulewski, bo o nim wspominam jest w każdym calu wyjątkowy. Budynek był kiedyś kasynem garnizonowym. Po jego zamknięciu stał pusty i był w opłakanym stanie. Został następnie odkupiony i wyremontowany ze smakiem. Został wyposażony w piękne meble i inne detale, które są pomocne obsłudze i przebywającym gościom. Pod budynkiem stoi zaparkowany „piwny patrol”, czyli sprowadzony z USA oryginalny Ford Crown Victoria, należący kiedyś do amerykańskiej policji. Samochód obecnie ma jedynie zmienione barwy i wymalowany napis „Beer Patrol”.
Sercem browaru, które nadaje też charakter temu miejscu jest instalacja do warzenia piwa. Pięknym złotym kolorem zachęca aby udać się do baru i zamówić złoty trunek, przygotowywany według specjalnie przygotowanej receptury.
Następnego dnia w Browarze Sulewski już nie było tak pusto i spokojnie. Tłok, gwar i hektolitry lejącego się piwa to naturalne obrazki dla tego miejsca. Piwa nie piłem, ale po minach gości można powiedzieć, że warto jest je kupić i spożyć.

W budynku mieści się jeszcze sala bankietowa z możliwością organizacji wesela lub innej uroczystości, zorganizowania konferencji – jednej dużej lub dwóch mniejszych, restauracja z widokami okolic Hrubieszowa na ścianach oraz hotel na ponad 50 miejsc. Kuchnia wydaje znakomite posiłki, które cieszą nie tylko podniebienie, ale również i oko. Ceny są bardzo przystępne.
Jak już wspomniałem – wszyscy, którzy odwiedzają Hrubieszów obowiązkowo, powtarzam – OBOWIĄZKOWO – muszą odwiedzić to miejsce.

Więcej informacji można odszukać na stronie internetowej – www.browarsulewski.pl oraz na stronie Facebook’a – Browar Sulewski

Serdeczne podziękowania dla właścicieli Browaru Sulewski za umożliwienie zwiedzenia tego niezwykłego miejsca na 24 godziny przed jego otwarciem oraz możliwość wykonania zdjęć.

~ - autor: Chosse w dniu 4 września 2013.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: