„Fot. Kosycarz – Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki” czyli Promocyjne spotkanie z Maciejem Kosycarzem, autorem kolejnej części fantastycznych albumów…

I stało się… W księgarniach pojawił się nowy z cyklu albumów „Fot Kosycarz – Niezwykłe zwykłe zdjęcia”.
Tym razem ze Zbigniewem Kosycarzem i jego synem Maciejem Kosycarzem udajemy się w fotograficzną wędrówkę po Przymorzu, Oliwie i Żabiance.
Dzięki zdjęciom możemy zobaczyć jak powstawały nowe dzielnice Gdańska oraz w jaki sposób Oliwa powracała do swojego blasku po wojennych zniszczeniach.
Powojenne zdjęcia trzech dzielnic Gdańska z czasów PRL-u i po upadku komunizmu pokazują codzienne życie gdańszczan. Możemy zobaczyć na dawnych zdjęciach budynki i ulice, które mijamy każdego dnia. Zwykłe miejsca, które na prezentowanych fotografiach stają się niezwykłe. To jest chyba tajemnica Macieja, jego ojca Ś.P. Zbigniewa oraz wszystkich „fotografów ulicy”. Zatrzymać się i zrobić zdjęcie… Zdjęcie, które za kilka lub kilkadziesiąt lat będzie niezwykłą pamiątką godną umieszczenia w albumie. Mam nadzieję, że spuściznę ojca i dziadka będzie pielęgnował Konrad Kosycarz – syn Macieja.
4 grudnia 2011 roku stałem się posiadaczem albumu „Fot.Kosycarz – Niezwykłe zwykłe zdjęcia Oliwy, Przymorza i Żabianki”. Albumu niezwykłego, biorąc pod uwagę jego treść oraz wpis jego autora.
W Centrum Handlowym Manhattan odbyło się spotkanie promocyjne z Maciejem Kosycarzem. Każdy mógł zakupić album po bardzo korzystnej cenie, poprosić o autograf autora lub zamienić z nim kilka słów.
Polecam ten album (oraz całą serię) jako prezent pod choinkę. Dla każdego gdańszczanina powinna to być obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce…
Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z promocji albumu…

~ - autor: Chosse w dniu 4 grudnia 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: