Urodziny Biancy po ślubie czyli Kolejna impreza prawie jak u Lecha Wałęsy…

Jest taki dzień w roku, na który wszyscy czekają. Czekać można na wiele cyklicznych wydarzeń – imieniny u Lecha Wałęsy, kolejny miesięczny marsz Krakowskim Przedmieściem w Warszawie Jarosława Kaczyńskiego lub też wypatrywać można kolejnych urodzin Radia Maryja w Toruniu.
Na gdańskiej Zaspie każdego roku spotyka się spora grupa przyjaciół… Spotkanie organizowane jest w pewnym M-2 na pierwszym piętrze bloku z wielkiej płyty. Powodem świętowania są urodziny pewnej sympatycznej młodej damy, której nie można niczego zarzucić. Nie da się o niej powiedzieć, że jest niegościnna, nietolerancyjna lub też, że nie interesuje się sprawami łamania praw człowieka Białorusi. Nie można również powiedzieć, że po swoim ślubie jest jakaś inna. Bianca, bo o niej oczywiście mowa wyprawiła 26 listopada 2011 roku kolejne swoje urodziny.
W małym, ale przytulnym mieszkaniu pojawiła się cała śmietanka towarzyska z różnych stron Gdańska i Polski. Był również gość z Niemiec. W porównaniu z zeszłym rokiem kilka osób zmieniło swój stan cywilny. Cóż… starzejemy się… W końcu kiedyś przychodzi ten moment kiedy musimy podjąć decyzję o założeniu podstawowej komórki społeczeństwa. To również przytrafiło się Biance i Marcinowi. Kto by przypuszczał, że kiedyś (dawno i nieprawda) na urodzinach u Biancy większość osób zastanawiała się kim jest wysoki młodzieniec w okularach z przydługim barankiem na głowie… =) Kilka lat później już wiemy, że jest jej mężem… Coś niesamowitego. =)
Czas płynie bezlitośnie do przodu i nie można go w żaden sposób zatrzymać. Obawiam się, że za 2-3 lata urodziny u Biancy będą bardzo ciche i przerywane cyklicznym karmieniem piersią lub też… nie odbędą się, gdyż młody potomek będzie wymagał ciszy i spokoju…
Cieszmy się więc chwilą obecną i bawmy się puki jeszcze możemy na imprezach roku u Biancy… Imprezach, które zawsze będą porównywał z tymi organizowanymi na ul. Polanki w Gdańsku-Oliwie

Bianc, z każdym rokiem rozkwitasz, a każdy nowy rok odejmuje Ci lat, przez co stajesz się młodsza… =) Niech to nigdy się nie zmienia… Tego życzę Tobie i Twojemu Marcinowi z całego serca!

~ - autor: Chosse w dniu 26 listopada 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: