Wręczenie nagród XV Edycji Konkursu Pomorskiej Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza – Gdańsk Press Photo 2011 czyli Wyjątkowe wyróżnienie w moich rękach…

W dniu 7 września 2011 roku w Ratuszu Staromiejskim, przy ulicy Korzennej 33/35 w Gdańsku w którym mieści się Nadbałtyckie Centrum Kultury odbyła się wyjątkowa dla mnie uroczystość.
W tym właśnie dniu nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej XV Edycji Konkursu Pomorskiej Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza – Gdańsk Press Photo 2011.
Zdjęcia na konkurs wysyłałem dwa razy – w XIII (2009 r.) i XV (2011 r.) edycji Gdańsk Press Photo.
Może i trzynastka była dla mnie pechowa, ale w życiu bym nie przypuszczał, że piętnastka przyniesie mi szczęście.
Wyróżnienie, które przyznała mi komisja za zdjęcie „Skimboarding” było dla mnie zaskoczeniem – bardzo miłym zaskoczeniem. Jest to bardzo ważny drogowskaz nad czym należy się skupić przy robieniu zdjęć. Jest to też swego rodzaju „przepustka” do innego poziomu fotografii – poziomu wyżej… Dla mnie – samouka jest to przyznany bardzo duży kredyt zaufania. Cieszy mnie to.

Na zakończenie dodam tylko, że Grand Prix XV Edycji Konkursu Pomorskiej Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza – Gdańsk Press Photo 2011 trafiło do Pana Kacpra Kowalskiego za zdjęcie „Powódź z nieba – Sandomierz 2010”.
Kacper Kowalski
jest wybitnym fotografem – aeronautą…

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym osobom serdecznie gratuluję! Jest to dla mnie zaszczyt, być wśród Was wszystkich – wzorów fotograficznych do naśladowania…


~ - autor: Chosse w dniu 7 września 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: