Kolejna nagroda, która wyjątkowo cieszy…

W dniu 18 czerwca 2011 roku w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych przez izbę w pierwszej połowie 2011 roku. Jedną z kategorii, w której nagrody zostały przyznane była fotografia.
Informacje o miejscach i nagrodach były trzymane w tajemnicy do ostatniej chwili. Chwila niepewności, podniesienie emocji i wszystko było już jasne.
Nagroda ufundowana przez Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. InterRisk (Aparat cyfrowy Olympus SZ-10) za najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym OPiP w Gdańsku trafiła w moje skromne ręce. Szczęśliwą fotografią okazało się zdjęcie pt. „Lampka F. Nightingale”. Jest to dla mnie bardzo wyjątkowe wyróżnienie. Nagrodę i pamiątkowy dyplom odebrałem osobiście z rąk Przewodniczącej OPiP w Gdańsku Pani mgr Danuty Adamczyk-Wiśniewskiej.

Samo zdjęcie wykonane zostało na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w dniu 18 czerwca 2010 roku w czasie uroczystości czepkowania pielęgniarek i położnych z rocznika 2007-2010.
Nagrodzone zdjęcie prezentuję poniżej, natomiast pozostałe zdjęcia z uroczystości, w czasie której zostało ono wykonane można zobaczyć TUTAJ.

~ - autor: Chosse w dniu 18 czerwca 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: