„Tu i teraz” z Radiem Gdańsk czyli Radiowcy w Gdańsku-Sobieszewie…

W środę 15 czerwca 2011 roku miałem okazję uwiecznić na kilku zdjęciach pracę radiowców z Radia Gdańsk.
Hanna Wilczyńska-Toczko, Marek Lesiński, Włodzimierz Raszkiewicz czyli autorzy programu „Tu i teraz” przybyli na spotkanie z mieszkańcami Wyspy Sobieszewskiej. W programie na żywo emitowanym na antenie Radia Gdańsk poruszona była sprawa mostu pontonowego, który obecnie jest bolączką wszystkich osób mieszkających na Wyspie Sobieszewskiej oraz turystów, którzy przyjeżdżają w ten urokliwy zakątek Gdańska.
Audycja była bardzo ostra. Na pierwszy ogień pytań i skarg trafił Pan Maciej Radowicz – Wicedyrektor ZDiZ w Gdańsku, który starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania mieszkańców. A nie było to proste, gdyż zbulwersowani mieszkańcy mają problemu i mostu pontonowego już dosyć.
Z jednej strony przedstawiciel ZDiZ i jego argumenty, a ze strony przeciwnej ataki, argumenty i problemy mieszkańców i Rady Dzielnicy Wyspa Sobieszewska.
Oczywiście w ciągu 20 minutowego programu trudno omówić wszystkie sprawy związane z tą „średniowieczną” przeprawą mostową. Ciąg dalszy nastąpi na spotkaniu mieszkańców z Prezydentem Miasta Gdańska w dniu 16 czerwca br. Oj, będzie gorąco i jajecznie… =)

A Państwu: Hannie Wilczyńskiej-Toczko, Markowi Lesińskiemu oraz Włodzimierzowi Raszkiewiczowi życzę dłuższej audycji gdyż jest ona niezwykła i budząca wielkie emocje. A od tego powinno być radio – od wzbudzania oraz tworzenia prawdziwych emocji…

~ - autor: Chosse w dniu 15 czerwca 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: