Zakupy w Katedrze Pielęgniarstwa GUMed czyli Prawie jak na SGH w Warszawie…

Kontynuuję moją szpiegowską wyprawę z aparatem wśród studentek Magisterskich Studiów Uzupełniających z kierunku pielęgniarstwo Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
17 lutego 2011 roku dane mi było odwiedzić chyba najdalej wysuniętą placówkę Wydziału Nauk o Zdrowiu GUMed, czyli Katedrę Pielęgniarstwa, która mieści się na ostatnim piętrze budynku przy ul. Do Studzienki 38 w Gdańsku.
Do sklepu spożywczego, pubu, baru lub galerii handlowej jest z tego miejsca dość daleko. Nie będę wspominał, że jeśli ktoś już w podróż do sklepu już się wybierze to ewentualna droga powrotna wiedzie ciągle pod górę.
Biorąc pod uwagę te wszystkie niesprzyjające okoliczności studentki pielęgniarstwa MSU rozwiązały część powstałych problemów. Handel obnośny na terenie uczelni jest oczywiście surowo zakazany, dlatego też powstało swego rodzaju „podziemie handlowe” prowadzone wśród samych studentek.
Sprzedaż drogocennej biżuterii oraz ciągłe próby zaczarowania automatu do kawy, aby nalał więcej pożądanej cieczy do kubka to codzienny proceder w czasie przerw między wykładami =). Obserwując to wszystko z boku można czasem zapomnieć czy się jest na uczelni medycznej czy już w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wniosek jest jeden – zajęcia przeprowadzone z zarządzania i marketingu w ochronie zdrowia te studentki opanowały perfekcyjnie =).

~ - autor: Chosse w dniu 17 lutego 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: