25 urodziny Biancy czyli Tajemniczy Agent Tomek na szalonej imprezie…

Noc z 26 na 27 listopada 2010 roku w jednym z mieszkań typu M-2 na gdańskiej Zaspie przechodzi właśnie do imprezowych historii tej części miasta.
25 urodziny Biancy były jedną z większych imprez urodzinowych, w których mogłem uczestniczyć.
W dość małym ale miłym i ciepłym mieszkaniu zebrało się ponad 20 osób z różnych środowisk – świata nauki i biznesu. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i ona – Bianca – dziewczyna, która wiecznie ma 18 lat.
W tym roku u Biancy nie było policji, straży pożarnej lub pogotowia ratunkowego. Urodziny, które ponownie miały bardzo dużo wspólnego z urodzinami Lecha Wałęsy nie zostały też wpisane do kalendarza spotkań takich osobistości, do których można zaliczyć Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego lub Pawła Adamowicza. Mogą oni ubolewać nad tym, że ich nie było. Nie było też Ojca Tadeusza Rydzyka. Na urodzinach pojawił się tajemniczy Agent Tomek. Bawił się on znakomicie wśród pięknych kobiet. Adorował on jubilatkę z każdej strony.
Z uwagi na tajemnicę, jaką owiany jest Agent Tomek jego wizerunek na zdjęciach został ukryty.

W tym miejscu pragnę podziękować Tobie Bianc za bardzo udaną imprezę, oraz życzyć Tobie duuużo szczęścia, miłości ze strony Marcina i jeszcze więcej pieniędzy. Mam też nadzieję, że już niedługo będzie mi dane zrobić zdjęcia na Twoim ślubie i weselu oraz w czasie innych uroczystości Twojej rodziny!
.

~ - autor: Chosse w dniu 26 listopada 2010.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: