Lodowisko Miejskie w Gdańsku już działa czyli Szaleństwa pod balonowym dachem…

Zaczął się kolejny sezon działalności Lodowiska Miejskiego w Gdańsku. Na Placu Brama Oliwska (Dawniej Plac Zebrań Ludowych) pojawił się wielki biały balon, we wnętrzu którego znajduje się pełnowymiarowa tafla lodowiska.
W niedzielę 24 października 2010 roku, po godzinie 19:00 kiedy odwiedziłem obiekt z aparatem, osób chcących ślizgać się na łyżwach było sporo, co bardzo cieszyło zarządzających obiektem.
Pod kopułą czekają na wszystkich niesamowite atrakcje – dla starszych i młodszych. Obsługa lodowiska jest bardzo sympatyczna, a uśmiech z ich ust nie znika przez cały czas (szczególnie u przemiłych Pań w szatni).
Ochrona obiektu oraz personel medyczny z „ADIUTARE” służy wszelką pomocą oferowaną na bardzo wysokim poziomie. Panowie w wypożyczalni łyżew bez problemu dobiorą odpowiedni ich rozmiar – tak aby były one wygodne w czasie jazdy.
Lodowisko Miejskie działa przez cały tydzień. Wszelkich informacji można szukać na stronie Sceny Muzycznej Gdańsk Gdańskiego Archipelagu Kultury – Link dostępny jest TUTAJ.

~ - autor: Chosse w dniu 24 października 2010.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: