Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne 2010 czyli Same auto nowości w jednym miejscu w Gdańsku…

W dniu 19 września 2010 roku odwiedziłem z aparatem Międzynarodowe Targi Gdańskie przy ul.Beniowskiego. W halach 3 i 4 odbyła się kolejna edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych. Tegoroczna impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem osób zwiedzających. W halach wystawienniczych można było zapoznać się z najnowszymi modelami samochodów i motocykli oraz pojazdami codziennie spotykanymi na naszych ulicach. Przedstawiciele takich marek jak Fiat, Nissan, Subaru, BMW, Volvo, Skoda, KTM i wielu innych kusili rożnymi promocjami i ofertami specjalnymi.
Można było, samochody i motocykle zobaczyć z każdej strony lub też je zakupić. Targi oferowały oglądającym też inne atrakcje. Pokaz przygotowała specjalna ekomyjnia, która działa bez wody lub też zobaczyć jak działa Car Spa.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się też samochody zabytkowe i amerykańskie. Wśród pojazdów z USA można było zobaczyć pojazd z filmu „Powrót do przyszłości”.
W czasie targów przeprowadzono wybory Miss Motoryzacji – Miss Moto Fashion 2010. Wśród kandydatek można było poczuć ostrą rywalizację o bardzo cenne nagrody finansowe i rzeczowe.
Wybór był trudny co stwierdziła sama komisja. Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa „ADIUTARE” w Gdańsku zaprezentowało zwiedzającym jak wygląda ambulans ratunkowy zabudowany na samochodzie VW-LT35. Można było zobaczyć jak wygląda praca zespołu ratunkowego. Do dyspozycji był też manekin Mała Ania, który zachęcał do nauki pierwszej pomocy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też rowery ratunkowe.

Zdjęcia z wyborów Miss Moto Fashion 2010 można zobaczyć TUTAJ.

~ - autor: Chosse w dniu 19 września 2010.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: