Baltic Games 2010 czyli Festiwal Sportów Ekstremalnych w Gdańsku…

W dniach 20-21 sierpnia 2010 roku na Placu Brama Oliwska w Gdańsku odbyła się kolejna edycja imprezy, której zadaniem jest promowanie sportów ekstremalnych.
Baltic Games 2010 – Festiwal Sportów Ekstremalnych w Gdańsku to prawdziwe święto osób jeźdzących w dość niecodzienny sposób na rowerach, deskach i rolkach.
W zawodach uczestniczyli zawodowcy oraz półamatorzy. Skatepark dawał duże możliwości zawodnikom. Można było oglądać bardzo ciekawe ewolucje, które nie zawsze kończyły się prawidłowym i bezpiecznym lądowaniem.
Służby medyczne miały pełne ręce roboty. Pierwszego dnia po groźnym wypadku, któremu uległ jeden z zawodników BMX eliminacje zostały przerwane i przeniesione na ostatni dzień zmagań.
Problemy też mieli fotografowie. Ich sprzęt fotograficzny kilka razy uległ uszkodzeniu po tym jak zawodnicy wpadali na ich lampy błyskowe rozstawione na statywach. Być ponad 1500 PLN w plecy boli. Taki los fotografa. Mi też się „dostało” od zawodnika. Aparat i obiektyw został zalany przez skimboarding’owca. Co jak co było warto – dla takiego zdjęcia =).

~ - autor: Chosse w dniu 21 sierpnia 2010.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: