24 urodziny Biancy czyli jedyna taka impreza w roku…

28 listopada 2009 roku odbyła się impreza domowa, która była długo oczekiwana przez wszystkich.
Urodziny Biancy, które wypadają pod koniec listopada są wielkim spotkaniem towarzyskim oraz wydarzeniem kulturalnym o bardzo wysokiej randze. Jedynymi uroczystościami, które mogą konkurować z urodzinami Biancyimieniny oraz urodziny u Lecha Wałęsy i urodziny Radia Maryja. Trudno jest opisać, co dzieje się w tym czasie na prywatce urodzinowej u Biancy w pewnym mieszkaniu w jednej z dzielnic Gdańska.
Goście pochodzą z różnych środowisk twórczych i naukowych. Dlatego też można spotkać na urodzinach mężczyzn, którzy prowadzą spory teologiczne czytając angielskie wydania „Biblii”.
Liczne degustacje trunków alkoholowych i bezalkoholowych w połączeniu z regionalnymi smakołykami przyciągają do barku i do stołu tłumy gości. Jedzenie rozchodzi się w mgnieniu oka. Wszystkie dania i drinki przygotowane są przez solenizantkę.
Nie ma limitów co bardzo cieszy gości oraz koty, które są członkami rodziny Bianc.
Urodziny Biancy to również pokaz mody, który jest prezentowany przez niesamowitej piękności panie oraz od czasu do czasu przez panów.
Przez czerwony dywan gdzieś w Gdańsku przechadzają się pary oraz single. Zawiązują się nowe znajomości oraz nowe romanse. Wszystko to uwiecznione jest na karcie pamięci mojego aparatu fotograficznego, tylko po to abym mógł się z Wami podzielić tym niesamowitym wydarzeniem.
Na urodzinach u Biancy mam wyłączność na fotografowanie. Nie znajdziecie innych zdjęć u Kosycarza lub w Dzienniku Bałtyckim.
Zapraszam więc do oglądania zdjęć na jedynej oficjalnej stronie internetowej urodzin Biancy.
.

~ - autor: Chosse w dniu 28 listopada 2009.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: