Prawdziwy ratowniczy ślub czyli Piotr i Małgorzata powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”…

W deszczową sobotę 24 października 2009 roku w Kościele parafialnym pw. św.Walentego w Gdańsku Matarni sakramentalne „TAK” w obecności Boga, rodzin, przyjaciół i znajomych powiedzieli sobie Piotr Depka Prądzinski i Małgorzata Miłosz.
Piotr i Gosia są mi znani już ładnych kilkanaście lat =). Oboje związani są w wiekszym i mniejszym stopniu ze środowiskiem ratowniczym Trójmiasta. W końcu połączyła ich nie tylko pasja ale również i miłość.
Uroczystość była cudowna. Mały kościół wypełniony ludźmi. Kiedy wychodzili ze świątyni zagrały nie tylko organy i kościelne dzwony. Trzy karetki: z pogotowia ratunkowego w Gdańsku, Samodzielnej Kolumny Transportu Sanitarnego w Gdańsku oraz Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa „ADIUTARE” nowożeńców powitały głośnym dźwiękiem syren i klaksonów. Następnie czas przyszedł na życzenia składane przez wszystkich zebranych. Ciekawym elementem była brama wykonana przez trzy karetki. Świadek stanął na wysokości zadania i wykupił przejazd. Poszło mu tak dobrze, że zespoły ratunkowe wzięły limuzynę młodych między siebie i w głośnej paradzie odprowadziły ich do obwodnicy Trójmiasta. To niecodzienne zjawisko obserwowali z zainteresowaniem ludzie stojący na przystankach… Był to prawdziwy ratowniczy ślub pełen atrakcji.
Zapraszam do galerii poniżej…
.
Piotrku, Gosiu! Składam Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia! =)
.

~ - autor: Chosse w dniu 24 października 2009.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: